Decydując się na ślub, w zależności, czy jest to ślub cywilny, czy kościelny, organizacja odbywa się inaczej. W tym artykule opiszę planowanie ślubu kościelnego „od podszewki”. Zawrę wszelkie niezbędne informacje, które będą kluczowe dla tzw. „zielonych” osób. To będzie swoisty przewodnik, który przeprowadzi narzeczonych przez ten trudny okres. Takie rozwiązanie jest niezwykle pomocne i dzięki niemu nie popełnimy żadnej pomyłki.

Pierwsza decyzja – fotograf ślubny

Wybór fotografa na naszą uroczystość to trudna decyzja, ale jest wykonalna. Wystarczy się przyłożyć do tematu i przy pomocy wyszukiwarki Google odnaleźć idealną osobę. Każdy z nas ma inne poczucie piękna, nasz fotograf musi mieć podobny gust jak my. Tylko wtedy możemy być pewni, że zdjęcia przez niego wykonane i nam dostarczone, będą niezwykłe. Wyszukiwarka Google „podzieli się” z nami informacjami, jeśli wpiszemy hasło „fotograf ślubny Kielce”. Te informacje to namiary, doświadczenie, portfolio, cenniki. Dzięki temu bez wychodzenia z domu, zdecydujemy się na fachowca na nasz ślub. Tylko podpisanie umowy będzie od nas wymagało spotkania się z fotografem, resztę możemy załatwić on-line.

Profesjonalny fotograf ślubny na twoje Wesele

Druga decyzja – sala weselna

Sala weselna to kolejny ważny krok na naszej organizacyjnej drodze. Miejsce, gdzie wyprawimy wesele musi odpowiadać naszym wymaganiom. Powinna być duża, przestronna, dobrze wyposażona i ładnie urządzona. Naszym obowiązkiem jest zapewnić gościom komfort i dobrą zabawę. Dlatego trzecią decyzją jest…

Para fotografów NasDwoje www.nasdwoje.com.pl – fotografuje także zagraniczne przyjęcia.

Wybór muzykantów

Bez muzyki nie ma zabawy, dlatego tak ważne jest wybranie dobrych muzyków. Najlepiej bazować na doświadczeniu znajomych, którzy mogą polecić nam dany zespół, który spisał się na przykład na ich weselu. Takie rozwiązanie będzie najwygodniejsze i najpewniejsze. Mamy gwarancję, że będziemy zadowoleni z ich usług i impreza będzie zaliczana do udanych. Idealnie będzie jeśli zespół nie będzie kosztował majątku, będzie przyjaźnie nastawiony, pomysłowy i zaakceptuje zaprezentowany przez nas repertuar.

Dodaj komentarz