Nikt by nie chciał, żeby długo wyczekiwana impreza zmieniła się w nieudany wieczór. Szczególnie, kiedy jest to wieczór kawalerski – uważany za jedyne słuszne pożegnanie z przyjemnościami życia singla. To mit, że tylko imprezy, na które wyda się mnóstwo pieniędzy są niezapomnianym przeżyciem. Nawet jeśli nie masz zbyt dużego budżetu, możesz urządzić przyjęcie, dzięki któremu będziesz miał co wspominać na stare lata. Organizacja wieczoru kawalerskiego wcale nie musi spędzać snu z powiek. Poznaj 4 sposoby, które zagwarantują Ci świetną zabawę.

Wybierz miejsce poza miastem

Wieczór kawalerski to idealny moment, żeby poznać restauracje i kluby w mieście, w którym nie byliście nigdy wcześniej. Dzięki temu masz pewność, że wraz z Panem Młodym przeżyjecie coś nowego, a przy okazji nie spotkacie znajomych, którzy mogliby wprosić się na Wasze przyjęcie. Opłacenie lokalu i noclegów nie jest tanią rzeczą, dlatego warto wcześniej przygotować listę gości oraz zebrać od nich pieniądze. Jeśli zapłacą, będziesz mieć pewność, że nie rozmyślą się w ostatniej chwili.

Zorganizuj wymarzoną atrakcję dla przyszłego Pana Młodego

Każdy z nas ma takie marzenie, które chciałby w końcu zrealizować, ale wydaje się ono tak nierealne i szalone, że ciągle zwleka z ostateczną decyzją. Właśnie nadszedł świetny czas, abyś podjął tę decyzję za Pana Młodego. Skok ze spadochronem? Spływ kajakami? Przejażdżka sportowym autem? A może powrót do korzeni i nocowanie w namiotach na dzikiej łące? Nie wahaj się przed zagwarantowaniem Panu Młodemu niesamowitych wspomnień – takich, o których z dumą będzie opowiadał swoim potomkom. Im bardziej oryginalny pomysł, tym lepiej.

Zaproś tylko tych przyjaciół, których jesteś pewny

Nie ma nic gorszego niż wieczór kawalerski zepsuty przez jednego z uczestników. Pamiętaj, że jest to impreza dla Pana Młodego, o której ma pamiętać przez długie lata, dlatego lepiej nie zapraszaj osób lubiących robić wokół siebie zbędne zamieszanie. Goście powinni umieć o siebie zadbać i wiedzieć, jak nie przesadzić z alkoholem. Gdzie kłopotliwi znajomi, tam krótsza zabawa.

Wyróżniajcie się z tłumu

Wieczór kawalerski to czas, podczas którego można, a nawet trzeba pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Warto zorganizować elementy odróżniające Was od reszty ludzi – mogą być to hawajskie kwiaty, specjalne krawaty albo coś, co zrobicie ręcznie z materiałów odzyskanych (może łańcuch z puszek?). Nie zapomnij też o zdjęciach – będą świetną pamiątką i powodem do śmiechu podczas przyszłych wypadów na piwo. Ale lepiej zadbaj o to, by nigdy nie dostały się w niepowołane ręce.

Dodaj komentarz